+38 (098) 70 62 756

Теплоізоляція холодильних камер

  • Теплоізоляція та гідроізоляція холодильних камер пінополіуретаном (ппу).

    Холодильники (холодокомбінати, м’ясокомбінати, морозильні камери) - приміщення в яких постійно повинна підтримуватися певна, часто дуже низька, температура. Підтримання низьких температур в таких приміщеннях неможливо без хорошої теплоізоляції. Теплоізоляція в холодильнику може бути як з зовнішньої сторони так і з внутрішньої, але підібрати теплоізоляцію не так просто: пенополаст їдять миші, мінвата набирає вологу і перестає працювати, термопанелі мають містки холоду по стиках і т.д. Який же утеплювач використовувати?

    Багато холодокомбінатів мають стіни, утеплені пінополіуретаном (ППУ). Безумовно, пінополіуретан – це кращий теплоізолятор на сьогоднішній день, але він боїться ультрафіолетових променів і його застосування неможливе без захисту від сонця.

    Такий захист забезпечується за допомогою різних покриттів, самим надійним з яких можна назвати поліуретанові мастики або фасадні фарби. Термін експлуатації пінополіуретановою теплоізоляції, покритої такий мастикою, складає більше 25 років, фасад покритий фасадною фарбою треба фарбувати раз на 5 років.

    До мінусів поліуретанових мастик можна віднести хіба що їх відносну дорожнечу, і в цілях економії для захисту пінополіуретану часто застосовують звичайні фасадні фарби. У разі використання таких фарб кожні 3-5 років необхідно виробляти підфарбовування фасаду, тому що вплив агресивного середовища призводить до розтріскування фасадної фарби та ППУ піддається руйнуванню.