+38 (098) 70 62 756

Утеплення лоджій

 • Утеплення та гідроізоляція лоджій пінополіуретаном (ппу).

  Утеплення лоджії – це завдання, яке ми знаємо як вирішити з дуже високою ефективністю і в стислі терміни. Наша компанія спеціалізується на утепленні методом напилення пінополіуретану (ППУ). Сучасний метод тепловізійного контролю дозволяє заявити нам, що утеплення лоджії напилюваним ППУ – самий, без перебільшення, кращий метод утеплення.

  Нижче представлені деякі фото і термограмми, на яких видно як працює наша теплоізоляція. На поверхні піни температура практично скрізь однакова і немає містків холоду

  Жоден з існуючих утеплювачів не дасть таких результатів!

  Мало того, товщина пінополіуретану всього 50-150мм, а значить більше місця залишиться для корисної площі, що немало важливо на лоджіях або балконах.

  ППУ – це тепло-, паро-, гідро-та шумоізоляція в одній особі. Після напилення пінополіуретану не потрібно робити ніяких пароізоляційних плівок.

  У ППУ не міститься фенол і стирол, які визнані небезпечними для людини. Після затвердіння, а це 20 сек., Пінополіуретан нічого вже не виділяє і є біологічно нейтральним матеріалом. Відразу після утеплення лоджії пінополіуретаном можна приступати до подальших дій по обробці лоджії.