+38 (098) 70 62 756

ППУ

  • Ще в 1944 році в Німеччині було освоєно активне виробництво пінополіуретанів. У Європі виробництво поліуретану почалося з 1955 року.

    У ті далекі часи прагнули замінити поліуретаном натуральний каучук, сталь, пробку. У результаті проведених досліджень вченими хіміками були винайдені тисячі поліуретанових композицій і численні технічно важливі матеріали на їх основі.

    Сьогодні пінополіуретан інтенсивно використовується в найрізноманітніших областях - в космічних дослідженнях, оборонної та цивільної промисловості, у звичайному побуті.

    Різке підвищення цін на нафту наприкінці двадцятого століття змусило розвинені країни світу розробити спеціальні програми, що стимулюють економне використання енергоресурсів.

    Саме тоді в США і Західній Європі все більш широко починають застосовуватися системи теплоізоляції трубопроводів пінополіуретаном. Застосовуються конструкції "труба в трубі", труби ППУ - попередньо ізольовані труби. Труби із застосуванням пінополіуретану підтвердили свою перевагу з економічних і технологічних параметрах ефективності. Теоретично довговічність пінополіуретану досягає 25 - 50 років. Довговічність труб ППУ - 30-35 років. Насправді життя показало, що показники довговічності значно вищі. У багатьох розвинених країнах: Німеччині, США, Канаді, Швеції, Японії вчені перевірили зразки пінополіуретану, залиті в 70-х роках минулого століття. Дослідження свідчать що властивості пінополіуретану за цей часовий термін не змінилися.