+38 (098) 70 62 756

Пропонуємо

МАНСАРДИ

Утеплення та гідроізоляція мансарди пінополіуретаном (ППУ) Європіна.

Все більшу популярність набирають мансарди в сучасному будівництві. У 1630 році французький архітектор Франсуа Мансар запропонував вперше використовувати горище для проживання. На його честь житлові горища і отримали назву – мансарда.

Сучасні архітектори можуть перетворити мансарду воістину у твір мистецтва, адже тільки на мансарді вікна дивляться прямо в небеса і на невеликій площі є купа нерівних площин і кутів, які можна задекорувати найбільш незвичайним чином.
Але, щоб вся ця краса могла радувати Вас довгі роки, і при цьому ще й економити електроенергію, потрібно дуже ретельно підійти до деяких конструктивних особливостях при будівництві мансарди.

Дізнатись більше...

СТІНИ

Утеплення та гідроізоляція фасадів пінополіуретаном (ППУ) Європіна.

Середньовічні будівельники, споруджуючи фортеці і замки, не здогадувалися про те, що комусь може знадобитися утеплення стін ззовні – значна кам’яна кладка надійно берегла тепло. Сьогодні подібні споруди рідко хто може собі дозволити, та й потреби в цьому немає: сучасні технології надають можливість створювати красиві і надійні будинки, економлячи їх власникам і час, і гроші. Однак коефіцієнт теплопровідності популярних будівельних матеріалів нашого століття серйозно поступається каменю старовинних особняків. Найбільші втрати тепла відбуваються саме через стіни, тому якісне зовнішнє утеплення фасаду будинку дозволяє істотно заощадити на його опаленні.

Дізнатись більше...

ПІДЛОГА

Утеплення та гідроізоляція підлог пінополіуретаном (ППУ) Європіна.

Підлога- це основа будь-якого приміщення, саме з підлогами людина має найчастіший тілесний контакт, і якщо підлога холодний, то такий контакт не може бути приємний. Кожен знає приказку: «тримай ноги в теплі, а голову в холоді», і дійсно, якщо в будинку холодні підлоги, то комфортно себе в такому будинку відчувати не будеш. Крім дискомфорту неутеплені підлоги – це як мінімум 20% від загальних тепловтрат будівлі, а отже і збільшення витрат на опалення.

Пінополіуретан – це утеплювач нового покоління. Він наноситься методом розпилення, що забезпечує безшовне, монолітне теплоізоляційне покриття, а це незаперечна перевага перед усіма збірними утеплювачами.

Дізнатись більше...