+38 (098) 70 62 756

Пропонуємо

МАНСАРДИ

7 переваг утеплення мансарди пінополіуретаном

При будівництві приватного будинку замість возведення повноцінного другого поверху облаштовують мансарду. Це, по суті, те саме горище, але жилого типу. Але щоб знаходитися там було комфортно, тепло, а витрати на опалення не були захмарними, треба подумати за утеплення. Але складність полягає у тому, що поверхня, на яку має монтуватися утеплювач, знаходиться під нахилом, а матеріали, з яких зроблений каркас, мають погану теплопровідність. Розв'язувати ці проблеми допомагає утеплення мансарди пінополіуретаном.

Дізнатись більше...

СТІНИ

Чому обирають утеплення фасадів пінополіуретаном

Сучасні технології будівництва дозволяють застосовувати різноманітні матеріали: цеглу, газоблоки, плити ОСБ тощо. Але майже всі вони потребують додаткового утеплення, що дозволить зекономити на опаленні, забезпечити постійний мікроклімат усередині. Для цих цілей може бути використаний пінопласт, мінеральна вата, екструзійний пінополістирол. Але найбільш ефективним визнане утеплення стін піною.

Дізнатись більше...

ПІДЛОГА

Утеплення підлоги ППУ: особливості матеріалу.

Навіть якщо в житловому приміщенні утеплені стіни, великі тепловитрати відбуваються через підлогу. Особливо це актуально у приватних будинках та на перших поверхах багатоповерхівок, де є під низом підвал. У цьому випадку необхідне утеплення підлоги. Воно може виконуватися пінопластом, мінеральною ватою або піною. Саме останній варіант є найбільш ефективним, він дозволяє врахувати велику кількість факторів.

Дізнатись більше...