+38 (098) 70 62 756

МАНСАРДИ

 • 7 переваг утеплення мансарди пінополіуретаном

  При будівництві приватного будинку замість возведення повноцінного другого поверху облаштовують мансарду. Це, по суті, те саме горище, але жилого типу. Але щоб знаходитися там було комфортно, тепло, а витрати на опалення не були захмарними, треба подумати за утеплення. Але складність полягає у тому, що поверхня, на яку має монтуватися утеплювач, знаходиться під нахилом, а матеріали, з яких зроблений каркас, мають погану теплопровідність. Вирішити ці проблеми допомагає утеплення мансарди пінополіуретаном.

  Як проводять утеплення пінополіуретаном мансард

  Варто відмітити, що проводити утеплення даху піною слід проводити не тільки у тому випадку, коли горище буде використовуватися, як кімната. Холодне повітря провокує появу вогкості, особливо якщо покрівельні матеріали старі, на них виникають тріщини.

  Пінополіуретан (ППУ) отримують шляхом змішування двох рідких компонентів: ізоціоната і поліола. Під час розпилення під тиском суміш взаємодіє з повітрям, завдяки чому починає утворюватися газ. Саме він збільшує об’єм піни, формуючи її структуру.

  За технологією розпилення має відбуватися за допомогою спеціального обладнання – саме це унеможливлює самостійне виконання робіт. Алгоритм роботи з ППУ наступний:

  - Потрібно винести все зайве із приміщення. Підлогу застеляють, щоб піна випадково не потрапила на неї та не зіпсувала поверхню.

  - Поверхні, на які планується нанесення ППУ, мають бути ретельно очищені від оздоблювальних матеріалів, бруду, плісняви, інших типів теплоізоляції. Особливо це стосується масляних плям.

  - Якщо покрівля стара, варто продивитися її на предмет тріщин та дір, щоб попередньо заробити їх.

  - Суміш готується безпосередньо на об’єкті. Нею заповнюється простір між лагами. Якщо конструкцією даху або мансарди не передбачена їхня наявність, то їх потрібно встановити.

  - Проводиться розпилення першого шару. Після повного застигання можна повторювати процедуру стільки разів, скільки потрібно для формування шару необхідної товщини.

  - Після нанесення необхідної кількості шарів виконується монтаж облицювальних матеріалів та фінішне оздоблювання.

  Переваги використання поліуретану для теплоізоляції дахів

  В Україні застосування рідкого ППУ для мансард, горищ не дуже розповсюджене, не дивлячись на те, що він відноситься до категорії еко (під час експлуатації не виділяє їдких речовин). Але у порівнянні із застосуванням пінопласту і мінеральної вати такий матеріал має безліч переваг, серед яких варто виділити:

  - Низька питома вага. Це дуже важлива характеристика, завдяки їй створюється мінімальне навантаження на міжповерхове перекриття та фундамент.

  - Відсутність швів та стиків. Піна заповнює повністю весь простір, не залишаючи щілин, між якими може проходити холодне повітря.

  - Легкість монтажу. Рідка піна не потребує додаткового закріплення, підрізання або підгонки під розміри або геометричні особливості поверхні.

  - Щоб обробити близько 100 кв.м поверхні, достатньо 6-8 годин та одна людина.

  - Після застигання матеріал на 98% складається із закритих пор із газом всередині. Завдяки цьому не виводиться тепло і не всмоктується волога. Тобто можна не використовувати додаткову гідроізоляцію. Також ця особливість забезпечує звукоізоляцію, що важливо під час, наприклад, дощу.

  ППУ не підтримує горіння. Матеріал має самозгасаючі властивості.

  - Довгий термін експлуатації. Пінополіуретан мінімально зберігає свої властивості впродовж 25 років.

  Серед недоліків інколи виділяють високу вартість матеріалу у порівнянні з іншими утеплювачами. Але ціна себе повністю виправдовує використанням впродовж десятиліть. Наша компанія притримується всіх технологічних параметрів під час утеплення мансарди пінополіуретаном. Завдяки чому ви отримуєте теплий дах, як у Києві, Львові, Тернополі, Полтаві. Ми працюємо у Бурштині, можливий виїзд спеціалістів у Івано-Франківськ та область.