+38 (098) 70 62 756

ПІДЛОГА

 • На сьогоднішній день найпоширеніші методи утеплення підлог – це утеплення мінеральною ватою і пінопластом. Дані методи, навіть якщо роботи виконувалися фахівцями за всіма правилами, мають ряд загальних недоліків:

  значні витрати на доставку великої кількості кубометрів теплоізоляційних матеріалів;

  тривалий час монтажу, на час якого утеплювач потрібно десь зберігати і захищати від дощу;

  утворення щілин при монтажі утеплювача;

  виникнення містків холоду в місцях кріплення теплоізоляції;

  додатковий пристрій пароізоляції через здатність деяких утеплювачів вбирати вологу, що значно зменшує термін їх служби.

  Усіх цих недоліків позбавлений новий метод утеплення – напилювання пінополіуретану (ППУ).

  Особливості утеплення підлоги ППУ

  Пінополіуретан – рідкий утеплювач, який наноситься на поверхню під великим тиском. Контактуючи з киснем, він починає розширюватися, утворювати пустоти, заповнені газом. Використовувати ППУ можна на будь-якій поверхні, але є певні моменти і особливості, які треба враховувати під час монтажу. Серед них:

  Щоб заповнити простір піною, необхідно спочатку встановити лати. Це дошки, встановлені паралельно. Вони дозволяють наносити утеплювач рівномірно. Їхня висота має бути на 2-2,5 см вище від бажаного рівня пінополіуретану.
  Якщо планується утеплення дерев’яної підлоги, тоді варто обрати матеріал з відкритими порами. Це дозволить забезпечити паро проникнення, що важливо, бо дерево відноситься до «дихаючих» матеріалів. Так воно буде захищене від гноїння.
  При укладанні утеплювача на бетонні плити перекриття є ризик того, що точка роси опиниться безпосередньо у плиті. Щоб цього уникнути, потрібно розпилити шар товщиною не менше 10 см. Але це зменшить висоту стелі, що також треба врахувати.

  Утеплення підлоги ППУ

  Переваги утеплення підлоги поліуретаном

  Обираючи між різними матеріалами, треба врахувати всі переваги і недоліки піни. Найголовнішим мінусом вважається ціна – вона у декілька разів вища за інші варіанти. Але вартість повністю перекривається плюсами, серед яких можна виділити:

  Низька питома вага. ППУ не створює додаткового навантаження на конструкцію, що важливо, якщо монтується дерев’яна підлога між поверхами.
  Немає швів та стиків – заповнюються будь-які нерівності, тріщини, інші дефекти поверхні. Також не утворюються містки холоду.
  Матеріал не схильний до появи грибків, проникнення через нього комах, пошкодження гризунами. Це особливо актуально, якщо утеплюється підлога на першому поверсі над підвалом.
  Не пропускає вологу, рідину. У зв’язку із цим не потрібна додаткова гідроізоляція.
  Можна укладати піну під цементну стяжку. Єдине, що під час нанесення утеплювача формується не дуже рівна поверхня, тому спочатку необхідно провести вирівнювання.
  Підготовка поверхні полягає лише у видаленні пилу, сміття.
  Значно підвищуються звукоізоляційні властивості. Завдяки пустотам у структурі звукові хвилі гасяться.
  Теплоізоляційні властивості у декілька разів вищі, ніж у мінеральної вати, при цьому потрібен менший шар.
  Витримує температурні коливання, при цьому він не руйнується, всередині не утворюється волога, не відбувається утворення плісняви. Це актуально у разі теплоізоляції дачі, на яку господаря приїздять періодично.
  Достатньо жорсткий та пружний – по ньому можна ходити, це не зашкодить цілісності підлоги.
  Негорючий, не самозаймистий. Він не підтримує горіння, може тільки тліти, якщо є дія надвисоких температур, характерних для відкритого вогню.
  Мінімальний термін служби без змін характеристик складає 25-30 років. Це перевищує всі інші матеріали, завдяки чому витрати на таке утеплення окупаються.

  Наша компанія використовує сучасні європейські матеріали, професійне обладнання, повністю притримується технології. Ми розрахуємо необхідну кількість пінополіуретану в залежності від типу підлоги. Всього за зміну двоє операторів оброблять площу до 300 кв.м.