+38 (098) 70 62 756

ПІДЛОГА

 • Утеплення та гідроізоляція підлог пінополіуретаном (ппу).

  Підлога- це основа будь-якого приміщення, саме з підлогами людина має найчастіший тілесний контакт, і якщо підлога холодний, то такий контакт не може бути приємний. Кожен знає приказку: «тримай ноги в теплі, а голову в холоді», і дійсно, якщо в будинку холодні підлоги, то комфортно себе в такому будинку відчувати не будеш. Крім дискомфорту неутеплені підлоги – це як мінімум 20% від загальних тепловтрат будівлі, а отже і збільшення витрат на опалення.

  На сьогоднішній день найпоширеніші методи утеплення підлог – це утеплення мінеральними Ватою і пінопластом. Дані методи, навіть якщо роботи виконувалися фахівцями за всіма правилами, мають ряд загальних недоліків:

  значні витрати на доставку великої кількості кубометрів теплоізоляційних матеріалів;
  тривалий час монтажу, на час якого утеплювач потрібно десь зберігати і захищати від дощу;
  утворення щілин при монтажі утеплювача;
  виникнення містків холоду в місцях кріплення теплоізоляції;
  додатковий пристрій пароізоляції через здатність деяких утеплювачів вбирати вологу, що значно зменшує термін їх служби.
  Усіх цих недоліків позбавлений новий метод утеплення – напилювання пінополіуретану (ППУ).

  Пінополіуретан – це утеплювач нового покоління. Він наноситься методом розпилення, що забезпечує безшовне, монолітне теплоізоляційне покриття, а це незаперечна перевага перед усіма збірними утеплювачами.

  Крім безшовності, метод утеплення підлог напиленням пнеополіуретаном має безліч переваг:

  велика швидкість виконання робіт (бригада з 2-х чоловік за 8-ми годинну зміну напилюваного до 300 м2);
  компоненти для напилення пнополіуретана привозяться на об’єкт в залізних бочках, в рідкому вигляді. З двох 200 л бочок виходить до 10м3 готового утеплювача, це зменшує витрати на доставку;
  через дуже низького коефіцієнта теплопровідності пінополіуретану (λппу = 0,022), товщина стоячи утеплювача варіюється від 50 до 100 мм, що дозволяє економити корисну площу;
  пінополіуретан волого-і паронепроникний, тому не потрібна додаткова пароізоляція;
  пінополіуретан перешкоджає утворенню конденсату;
  утеплення підлоги в будинку або на дачі як всередині, так і зовні (з підпілля), але при висоті підпільного приміщення не нижче 80см;
  термін служби пінополіуретану досягає 50 років.
  Теплоізоляція підлог методом напилення пінополіуретану – це швидко, екологічно і довговічне. Пінополіуретан не схильний до гниття, в ньому не поширюються мікроорганізми (цвіль і грибок), ППУ не їдять гризуни через його міцності і структури, яка не розпадається на гранули і волокна.

  Теплоізоляція бетонних підлог напиленням ППУ дозволяє виключити витрати на гідроізоляцію, тому що пінополіуретан не пропускає воду. ППУ має високу щільність (від 10-15 кг/м3), це дозволяє робити кінцеву стяжку прямо на нього, а шорстка поверхня ППУ покращує адгезію.

  Не можна залишити без уваги і фактор шуму, який переслідує нас як в квартирах, так і в приватних будинках. Але і цю проблему вирішує напилення пінополіуретану, його структура дозволяє значно знизити шум в оброблених приміщеннях.