+38 (098) 70 62 756

СТІНИ

 • Утеплення будинку піною: особливості технології

  Піна або пінополіуретан (ППУ) складається із двох компонентів – поліола та ізоціоната. Відбувається їхнє закачування у ємність у пропорції 1:1, а потім – задування під високим тиском. Під час розпилення рідина змішується з киснем, завдяки чому відбувається хімічна реакція – утворення пустот з інертним газом усередині, за рахунок чого матеріал збільшується в об’ємі.

  В залежності від матеріалу, з якого виконані стіни, товщина шару ППУ складає від 0,5 см. Його властивості дозволяють використовувати поліуретанове утеплення як зовні, так і всередині. Внутрішнє нанесення актуальне, якщо використовується каркасний метод будівництва – стіни формуються з дерев’яного каркасу, OSB-плит та утеплювача. У інших випадках краще обрати зовнішнє нанесення піни – внутрішня площа при цьому не зменшується.

  Серед інших особливостей утеплення фасадів пінополіуретаном можна віднести:

  Для нанесення ППУ необхідно зробити лати. Вони дозволяють сформувати шар необхідної товщини, полегшують рівномірне нанесення.
  Після застигання утеплювач потребує оздоблення, бо має нерівну поверхню.
  Під прямими сонячними променями матеріал починає з часом руйнуватися, що значно скорочує термін експлуатації ППУ. Тому варто після повного висихання всіх нанесених шарів провести встановлення захисного покриття.

  Утеплення фасадів пінополіуретаном

  6 переваг ППУ для утеплення фасадів

  На перший погляд, використання піни у якості утеплювача для стін не є вигідним, тому що ціна квадратного метра у декілька разів вища за інші матеріали. Але у пінополіуретану є ряд переваг, завдяки яким його вартість повністю нівелюється. До них відносять:

  Висока адгезія. ППУ надійно зчіплюється з будь-яким типом поверхні. Це дозволяє утеплювати стіни із цегли, деревини, покриті штукатуркою тощо. Піною заповнюються нерівності, тріщини.
  Нанесення відбувається без швів і стиків. Завдяки цьому не утворюються містки холоду, через які холодне повітря потрапляє всередину, а тепло проходить назовні.
  У пінополіуретані не заводяться гризуни, не утворюється грибок. Це ще одна відмінність цього матеріалу від пінопласту та мінеральної вати.
  Має дуже низьку гігроскопічність. У нього не просочується волога та вода, тому не потрібно додатково монтувати захисний шар.
  Не горить, а тільки починає тліти під дією температури вище 500°С. Самозаймання повністю виключається.
  Додатково забезпечується звукоізоляція – шум з вулиці не проходить крізь утеплювач. Це особливо важливо для житлових приміщень.

  Ефективність поліуретану доведена часом – ще з 1940-х років цей матеріал використовується для авіабудування. Строк експлуатації без зменшення характеристик складає від 25-30 років.

  Компанія «Євро Піна» працює з якісними матеріалами, має спеціалізоване обладнання. Завдяки цьому робота виконується швидко – один оператор за зміну може обробити фасадну поверхню площею до 100 м.кв. Наші клієнти знаходяться у різних містах, включаючи Київ, Вінницю, Івано-Франківськ, ми виконаємо замовлення вчасно і з гарантією.