+38 (098) 70 62 756

Відео

 •  

   
                                                                 Утеплення пінополіуретаном ресторан колиба "ВУЛИК"
                                                     
                                             
   

                                                               Утеплення бетонного перекриття пінополіуретаном

                                                     

                                                                 Утеплення пінополіуретану мансарди зовні

    

  Горючість пінополіуретану 

  Утеплення пінополіуретаном стін

  Утеплення пінополіуретаном підлоги

   

   

  Відео матеріали: 

  - Відео процесу нанесення ЄвроПіни (ППУ).
  - Як утеплюється мансарда, фасад, підлога ЄвроПіною.
  - Експерименти технічних особливостей матеріалу.

  Перший погляд

   

  Відмінна адгезія з усіма поверхнями дає змогу наносити ЄвроПіну (ППУ) безпосередньо на стіни, дах чи підлогу без жодної підготовки. Після нанесення, компоненти матеріалу вступають в реакцію з повітрям й піна починає збільшуватися приблизно в 100 разів. ЄвроПіна на 99% складається з повітря, чим пояснюється надлегка щільність матеріалу, яка складає всього 10-15кг/м3.

  Утеплення фасаду ЄвроПіною (ППУ) пінополіуретан

  В процесі утеплення фасаду ЄвроПіною спочатку на стіну встановлюється каркас, потім (для уникнення появи "мостиків холоду") в місцях кріплення каркасу до стіни використовують дерев'яні бруски. Після цього ЄвроПіна наноситься на стіну. Вже через 3-5 хвилин піна набуває своїх експлуатаційних властивостей, тому, якщо є необхідність, обшивку будівлі облицьовувальними матеріалами можна негайно.

  Утеплення мансарди ЄвроПіною (ППУ) пінополіуретан

   З ЄвроПіною Ваш сон буде міцним та глибоким - матеріал здатний повністю нейтралізувати шум на рівні до 37 дБ. В процесі зростання піна заповнює найдрібніші щілини та отвори, не залишає проміжків між утеплюваною поверхнею та шаром ізоляції. Утеплення ЄвроПіною не потребує трудоємких робіт по встановленню гідро- та паробар'єру, не потребує кріплення та контролю якості виконаних робіт.

  Утеплення підлоги ЄвроПіною (ППУ) пінополіуретан

   Утеплення підлоги з допомогою Європіни (ППУ) може проводитися способами.

  Перший - це напилення ЄвроПіни на поверхню, яку необхідно утеплити. Тобто так само, як і в попередніх матеріалах. Цей вид нанесення матеріалу зручно використовувати безпосередньо в процесі будівництва. Якшо ж Ви вже проживаєте в будинку й вирішили зробити його теплішим, - тоді Вам можна використати ЄвроПіну заливного типу. Для цього в підлозі робиться отвір діаметром 3см й заливається матеріал, після чого він так само починає збільшуватися в об'ємі, заповнюючи порожнечу.
  А ще ЄвроПіна не містить поживних речовин для гризунів.

   

  Властивості ЄвроПіни (ППУ) пінополіуретан

  ЄвроПіна (ППУ) не розпирає конструкцію.. Доказом цьому є проведений експеримент, де піна напилюється в звичайну картонну коробку, в результаті чого коробка не змінює своєї форми й не рветься, тому що матеріал має здатність лише набирати форму конструкції, й не створює тиск на її елементи. ЄвроПіна не підтримує горіння. При піднесенні вогню не утворює крапель, що зменшує ризик передачі високої температури.