+38 (098) 70 62 756

Технічні характеристики

 • Теплові характеристики

  Опір теплопередачі (стандарт ASTM C518 Американської общини по випробовуванню матеріалів)

  R 3.6 год фут2 ∙ оF/BTU

  (BTU = британська теплова одиниця)

  R - значення ППУ становить 3,6 на дюйм для розпилювальної піни і 4,0 для рідкої заповнювальної піни.

  Rs1 0.62 m2 ∙ oC/Вт на 25 мм шару

  Середній вклад в теплоізоляційну здатність для стін на дерев'яних каркасах:

  2" x 4"=R13 2" x 6"=R20

  Система теплоізоляції ЄвроПіна забезпечує більш високі експлуатаційні характеристики, ніж повітропроникні теплоізоляційні матеріали з такою ж величиною опору тепловіддачі. Величина опору тепловіддачі матеріалу ЄвроПіна не зменшується від тривалої експлуатації, вітрового режиму, усадки будівлі, конвекції або інфільтрації повітря, а також не залежить від рівня вологості. Інформаційний лист з значеннями опору тепловіддачі надається по вимозі.

  Повітропроникність / Повітронепроникний бар'єр / Герметик

  Система теплоізоляції ЄвроПІна заповнює порожнини будь-якої форми, завдяки хорошому зчепленню з будь-якими матеріалами формує ізоляційний шар з дуже низькою повітропроникністю. При цьому не вимагається застосування всередині або назовні будівлі додаткових засобів для захисту від інфільтрації повітря. Повітропроникність зразка спіненого матеріалу:

  Стандарт ASTM E283

  0,0049 л/с ∙ м2 при 75 Па для зразка товщиною 1334 мм

  0,0080 л/с ∙ м2 при 75 Па для зразка товщиною 826 мм

  Для забезпечення оптимальної якості повітря в приміщеннях у всіх будівлях повинна бути відповідна механічна вентиляція або підведення повітря. Див. рекомендаційні матеріали Американської общини по опаленню, охолодженню і кондиціонуванню повітря.

  Паропроникність

  Матеріал ЄвроПіна ППУ проникний для водяної пари, і дозволяє випаровуватися волозі, яка міститься в порах ізоляційного шару. Він не затримує вологу в матеріалах, на які наноситься.

  Показники паропроникності:

  16 перм 941 нг/(Па∙с∙м2) при товщині 76 мм

  10 перм 565 нг/(Па∙с∙м2) при товщині 127 мм

  Завдяки малій повітропроникності матеріал ЄвроПіна ППУ перешкоджає інфільтрації насиченого вологою повітря. При комп'ютерному моделюванні руху вологи в стінах за допомогою програми MOIST, розроблений Дугом Берчем із Національного інституту стандартів і технологій (NIST) передбачалося, що при застосуванні теплоізоляції ППУ показник паропроникності 1.0 не потребується, за виключенням застосування в умовах холодного клімату, такого, як, наприклад, в Медісоні, штат Вісконсин (7500 градусо-днів опалювального сезону) або ще більш холодного. Ці висновки, загалом, відповідають комп'ютерному моделюванню руху вологи в огороджуючих конструкціях будівель, проведеному в Європі. В ситуаціях, коли необхідно забезпечити паропроникний бар'єр, необхідно застосовувати для внутрішнього облицювання приміщень краску з низькою паропроникністю.

  Здатність до водопроникності

  Теплоізоляція ЄвроПіна ППУ належить до гідрофобних матеріалів і їй не властива капілярність. Це водовідштовхуючий матеріал, який не втягує вологу. Оскільки це матеріал з відкритими порами, то у нього можна закачати воду примусово під тиском. При цьому вода буде стікати під дією сили тяжіння, а не переміщатися горизонтально або вертикально всередині ізоляційного матеріалу. Після висихання теплоізоляційна властивість повністю відновлюється.

  Звукоізоляційні характеристики

  Показники для стін на дерев'яному каркасі перерізом 2"x 4"

  Клас звукопроникності, STC-37

  Частота, Гц 125 250 500 1000 2000 4000

  Стандарт 19 30 31 42 38 46

  ASTM E90

  Фактично звукоізоляційна властивість матеріалу ЄвроПіна ППУ завдяки його повітронепроникності значно вища, ній показали результати випробовувань.

  Горючість

  Матеріал має властивість згоряння і його температура згорання становить 204 оС, але не загорається сам по собі і не підтримує горіння при видаленні джерела полум'я. При горінні обвуглюється. Не плавиться, не утворює капель. Максимальна зафіксована температура при екзотермічній реакції становить приблизно 121оС. Повинен застосовуватися в відповідності з діючими будівельними нормами і правилами.

  Технічні вимоги в США

  Характеристики горючості будівельних матеріалів (стандарт ASTM E84)

  Розповсюдження полум'я <20

  Димоутворення <400

  Самостійне горіння 0

  Кислотний індекс 23%

  (ASTM D2863)

  Токсичність димових газів LC50-12

  (Норми штату Нью-Йорк)


  Технічні вимоги в Європі

  Випробовування на вогнестійкість стінових матеріалів і конструкцій (стандарт EU)

  Розповсюдження полум'я 510-530

  Димоутворення 95-150


  Електрична проводка

  Матеріал ЄвроПіна ППУ був випробуваний в житлових приміщеннях як з електропроводкою 14/3, так і з електропроводкою 12/2 (при макс. 50oC). Цей матеріал хімічно сумісний з усіма типами ізоляції, що застосовуються для електропроводки.

  Примітка: у випадку застосування теплоізоляційного матеріалу там, де присутня електропроводка з використанням роликів і трубок, слід звіритися з місцевими електротехнічними нормами і правилами.

  Корозія

  Дослідження показали, що при відносній вологості 85% матеріал ЄвроПіна ППУ не викликає корозії при контакті зі сталлю.

  Розмноження бактерій або грибка, поживна цінність

  Незалежні випробування, проведені в Технічному університеті Європи, підтвердили, що матеріал ППУ не являється поживним середовищем для цвілі; в якості повітронепроникного бар'єру матеріал ЄвроПіна ППУ зменшує проникнення вологого зовнішнього повітря, поживних речовин і спорів цвілі в середину захисної конструкції будівлі. Цей матеріал не має поживної цінності для комах або гризунів.

  Екологічна безпека, безпека для здоров'я

  Ізоляційна Система ЄвроПіна ППУ схвалена Європейською Сертифікаційною Програмою, яка підтверджує, що цей матеріал не приносить ніякої шкоди здоров'ю. Він не містить формальдегідів, хлорфторвуглеводів, гіддрохлорфторвуглеводів, гидрофторвуглеводів або летких органічних з'єднань. Технічними спеціалістами і урядовими експертами була проведена різнобічна перевірка цього матеріалу на наявність виділень в місці установки. Протягом 10 днів не було зафіксовано жодних виділень.

  Обмеження області застосування

  Не застосовувати для зовнішніх робіт. Ізоляційна система ЄвроПіна ППУ не може бути нанесена на основу, температура якої перевищує 93 оС , всередині електричних коробок чи для покрівлі над покрівельною мембраною. Не встановлювати поруч з нагрівними приладами, температура яких перевищує 93 oC - мінімальна відстань 50 мм.