+38 (098) 70 62 756

Загальна інформація

 • 1. НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКТУ

  ЄвроПіна - системи теплоізоляції ППУ (пінополіуретан), який виготовляється в Європі. Теплоізоляція ЄвроПіна - це самовільно спінюючий матеріал з відкритими порами з густиною 10-15 кг/м3., який наноситься шляхом розпилення.

  2. ВИРОБНИК

  Матеріал ЄвроПіна (ППУ) виготовляється незалежними авторизованими дилерами компанії, і безпосередньо по місцю встановлення із рідких компонентів і після виготовлення передаються замовнику.

  3. ОПИС ПРОДУКТУ

  Матеріал ЄвроПіна (ППУ) одночасно являється і теплоізоляцією, і повітронепроникною прокладкою. Його експлуатаційні характеристики менш залежні від умов встановлення, ніж в теплоізоляційних матеріалів, виготовлених в заводських умовах. Це ефективний «дихаючий» повітронепроникний бар'єр, який приймає форму поверхні будови і створює герметичний шар, забезпечуючи захист від переміщення повітря, що краде енергію. При цьому конвекційні потоки повітря в пустотах практично припиняються, що забезпечує однакову температуру у всій будівлі. В результаті будівля набуває кращих експлуатаційних характеристики, підвищується рівень комфорту і понижуються затрати на обігрів і охолодження. Економія затрат на енергоресурси залежить від конструкції, місця розміщення і т.п.

  Матеріал ЄвроПіна (ППУ) наноситься шляхом розпилення рідких компонентів на голі стіни, на поверхню стель або всередині підвалів. Рідка суміш протягом декількох секунд збільшується в об'ємі в 100 разів, утворюючи пружне покриття із піни, що складається з мільйонів мікроскопічних кульок повітря, при цьому заповнюються порожнини, наскрізні тріщини і інші дефекти поверхні. Піноутворюючою речовиною для ізоляції служить вода. Цей матеріал має хороше зчеплення практично з любими поверхнями (в т.ч. склом), утворюючи герметичний прошарок, перешкоджаючи інфільтрації повітря. Надлишок матеріалу легко зрізується, після чого утворюється поверхня, котру можна обшивати облицювальними панелями або облицьовувати іншим способом.

  Матеріал ЄвроПіна (ППУ) має два компоненти:

  Компонент «А» - ізоціанат метилен дифеніл диізоціанат;

  Компонент «Б» - запатентована смола

  Компоненти змішуються разом у відношенні 1:1 виходячи з об'єму, утворюючи пінополіуретан ППУ. Коефіцієнт розширення матеріалу має співвідношення 1:100, і це означає що піна містить 1% матеріалу і 99% повітря. У готовому вигляді матеріал є теплоізоляцією і водночас повітронепроникною системою у вигляді піни, що базується на воді, містить відкриті пори, має низьку густину і є напівгнучкою. Є гідрофобним, що дозволяє запобігти проникненню вологи до мінімуму і не вбирати води, але не є бар'єром для проникнення пари. Ізоляційна система ЄвроПіна (ППУ) забезпечує підвищений контроль вологи, формуючи повітронепроникне ущільнення, для того, щоб зробити мінімальним рух повітря і вологи, яка його супроводжує. Зводячи до мінімуму передачу вологи через будинок, він сприяє запобіганню конденсації і знижує можливість появи грибка.